Download Pepee TV Apk

Download Pepee TV Apk

Description of Pepee TV

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki Pepee TV’de sadece yeni Pepee bölümleri yayınlanmıyor, dünyanın dört bir yanında çocuklar için hazırlanmış ve Düşyeri Pedagojisinden geçmiş birbirinden güzel çizgi filmler, bilgiseller, programlar var. Pepee TV Türkiye’nin ilk Dijital Çocuk Televizyon kanalı.

Pepee’nin hiçbiryerde bulamayacağınız yepyeni bölümleri elbette sadece Pepee TV’de ama, Pepee bölümlerinden çok daha fazlasını izlemeye davet ediyoruz sizi.

Pepee TV çocuklarımızın televizyon izleme ve mobil cihazları kullanma alışkanlıklarını faydalı, artı değer yaratan deneyimlere dönüştürmek için Düşyeri tarafından yaratıldı.

Düşyeri, 2009 yılından bu yana “dünyanın tüm ebeveyn ve çocukları için” faydalı içerikler, ürün ve hizmetler tasarlayan ve “dünyanın tüm çocuklarını kendi çocuğu bilen” bir sosyal girişimdir.

Düşyeri’nin yol arkadaşlarının tamamı “dünyanın daha anlamlı bir yer haline gelmesi için” ebeveyn ve çocuklar için çalışır.

Düşyeri, kendi çocuğuna yedirmediği, içirmediği, oynatmadığı, okutmadığı, giydirmediği, önermediği hiçbir kişi, kurum ve marka ile finansal çıkarın büyüklüğü ne olursa olsun çalışmaz.

Düşyeri, iş birliği yaptığı marka, kişi ve kurumlar kadar, “HAYIR” dediği kişi, kurum ve markalar listesi ile gurur duyar.

Düşyeri’ni sosyal medya hesaplarından takip edin.
Twitter @dusyeri
İnstagram: @dusyeri
Linkedin: @dusyeri
Facebook: @dusyeri

Düşyeri’ne mail ile ulaşın:
bilgi@dusyeri.com.tr

Pepee TV’yi yaratan ekip bakın bu televizyonu nasıl anlatıyor?

KENDİ ÇOCUKLARIMIZ İÇİN YAPTIK

Pepee TV’de kendi çocuklarımız için ne istiyorsak önce düşledik sonra gerçekleştirdik.

İnternet özellikle de okul öncesi yaş grubu için sonsuz tehlikelerle dolu bir alan. Çocuklarımızın izlememeleri gereken şiddet, cinsellik, korku öğeleri ile dolu içerikler her yerden karşılarına çıkabiliyordu.

Çalıştığımız psikologlar, artık çocuklarda internette kötü içeriğe maruz kalma travması vakalarına sık sık rastladıklarını söylüyorlardı.

Çocuklarımızı bu sanal tehlikelerden korumanın ve izleme saatine ayırdıkları zamanın keyifli geçmesi, katma değerli içeriklerle buluşması için birşey yapılması gerekiyordu.

Bunu biz çok iyi yapabileceğimize emin olduk. Çocuklar için tamamen güvenli, yaş grubuna uygun içerikler ile onların televizyon izleme deneyimlerini baştan tasarladık.

Pepee TV izleyen tüm çocuklara güvenli, eğlenceli ve değer katacak bir televizyon deneyimi yaşatmak istedik.

YAŞINA UYGUN İÇERİK GÖSTEREN AKILLI SİSTEM KURDUK

Bizler Düşyeri’nin ebeveynleri olarak çocuğumuzun izlediği şeylere bakıp sürekli “Acaba bu izlediği benim çocuğumun yaşına uygun mu?” diye endişe ediyorduk. Bu yüzden Pepee TV’de yaşını bildiğimiz çocuklarımıza, yaşına uygun içerikleri gösteren bir akıllı sistem kurduk. Bunu başarınca biz çok mutlu olduk.

REKLAMSIZ İZLEYEBİLSİNLER İSTEDİK

Yine Düşyeri ebeveynleri olarak “Keşke çocuklarımız en sevdikleri içerikleri izlerken hiç reklam izlemeseler.” diyorduk. Ama bir TV’nin yaşaması için gelire, gelir için de reklama ihtiyacı olduğunu biliyorduk. Epeyce düşündük, taşındık. Etraflıca araştırdık.

ABONELİKLE REKLAMSIZ İZLE SEÇENEĞİ EKLEDİK

Yaptığımız bir araştırmada, tıpkı bizim gibi “Çocuğumun reklam izlemesindense, çocuğuma faydalı bir televizyon deneyimi için kendim para vermeyi kabul ederim” diyen ebeveynlerle karşılaştık ve “Reklamsız Abonelikle İzle” seçeneğini Pepee TV’ye mutlulukla, heyecanla ekledik.

UMARIZ ÇOK BEĞENECEKSİNİZ

Pepee TV’yi Düşyeri pedagojisi, ebeveyn hassasiyeti, akademisyen bilimselliği ve insan olmanın sıcacık sevgisi ile yarattık.

Çocuklarımıza artı değerler ve eğlenceli izlenceler katsın diye. Çok heyecanlıyız ve henüz yolun başındayız. Bakalım yaptıklarımızı beğenecek misiniz? Pepee TV ‘yi hemen indirin, izleme deneyimine başlayın…

Daha yolun çok başındayız her türlü öneriniz için bilgi@dusyeri.com.tr den bize yazın.
First of all, we should say that Pepee TV doesn't just have new Pepee episodes, but there are beautiful cartoons, computer programs, programs prepared for children around the world and passed through the Dream Pedagogy. Pepe Turkey's first Digital TV Children's TV channel.

Pepee sizis new parts you will not find anywhere else on the Pepee TV, of course, but we invite you to watch more than Pepee.

Pepee TV was created by Duscu to transform our children's television viewing and mobile devices habits into useful, value-adding experiences.

Düşyeri is a social enterprise that has been designing oc all the parents and children of the world girişim since 2009, designing useful products, products and services and ın knowing all the children of the world ın.

All of Düşyeri's companions work for parents and children için to make the world a more meaningful place Düş.

The workplace does not work regardless of the magnitude of the financial interest of any person, institution and brand that it has not fed, self-made, drunk, read, dressed or suggested.

Düşyeri is proud of the list of people, institutions and brands that he calls AY NO ”, as well as his brand, people and institutions.

Follow Düşyeri in your social media accounts.
Twitter @dusyeri
Instagram: @dusyeri
Linkedin: @dusyeri
Facebook: @dusyeri

Contact:
bilgi@dusyeri.com.t is

The team that created Pepee TV, how does it tell the TV?

WE MADE FOR OUR OWN CHILDREN

We did after Pepee TV for our own children what we wanted before we dreamed.

The Internet is an area full of endless dangers, especially for the preschool age group. The contents of violence, sexuality, and fear, which our children should not watch, could come from anywhere.

The psychologists we work with now say that children often come across cases of bad content exposure trauma on the Internet.

It was necessary to do something to protect our children from these virtual dangers and to make the time they spent on watches enjoyable, to meet with added value content.

We made sure that we could do very well. We have completely redesigned their television viewing experiences with the content that is completely safe for children and appropriate for the age group.

We wanted to give all children watching Pepee TV a safe, fun and value-added television experience.

INTELLIGENT SYSTEM INSTALLED ACCORDING TO AGE

We were worried about looking at the things that our child watched as the parents of Düşyeri, and constantly saying, “Is this appropriate for the age of my child? Biz That's why we have established an intelligent system for our children who know the age of Pepee TV. We were very happy when it succeeded.

WE WANT TO WATCH ADVERTISING

Again, dream parents as ”I wish our children watching their favorite content while watching no ads. Leri We said. But we knew that for a TV to live, it needed revenue and revenue for advertising. We thought about it, we moved. We searched around.

ADDED ADVERTISING WITH ADVERTISEMENT

In a research we made, we met parents who said m I would like to give my child money for my own TV experience, rather than watching my child's ad, ç and we added un Watch With No Ads lem option to Pepee TV with joy and excitement.

YOU WILL LIKE VERY LIKE

We created Pepee TV with dream pedagogy, parental sensitivity, academic science and the warm love of being human.

For our children to add value and fun. We're very excited and we're on the road yet. See if you like what we've done. Download Pepee TV now, start viewing in

We are at the very beginning of the road for every suggestion you write to us from us@dusyeri.com.tr.
Hata Düzeltmeleri

App Information of Pepee TV

App Name Pepee TV
Package Name com.dusyeri.pepeetv
Version 2.0.12
Rating ( 123 )
Size 12.6 MB
Requirement Android 4.2+
Updated 2019-05-27
Installs 50,000+
Developer

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *